Başkandan Mesaj
Aslan Susam, 25 yılı aşkın süredir sektörde ‘Önce Kalite’ prensibi ile susam, tahin üretimi yapan kendini kanıtlamış aranılan bir marka oldu. Bu motivasyon ile müşterilerimize en iyi ürünü verebilmek için hammadde seçimi, işlenmesi, paketlenmesi ve teslimatı konusunda hassasiyetimizi vazgeçilmez kalite anlayışımız ile harmanladık. Bizi biz yapan, Aslan Susam’ın bu günlere gelmesini sağlayan kalite anlayışımız, müşteri memnuniyeti esaslı duruşumuz ve yeniliklere karşı açıklığımızla, ürün çeşitlerimize markamıza yakışan özenle çörekotu, haşhaş ve haşhaş ezmesini de kattık. 1988 yılında başladığımız bu yolculuğun 2014 senesinde taşındığımız yepyeni, en son teknoloji ile donatılmış tesisinde üretimine devam ettiğini gururla belirtmek isterim.

Gıda sektörü yetiştirilmesinden üretimine ve lojistiğine kadar dikkat ve titizlik ister. Aslan Susam çatısı altında dünyanın en iyi susam taneleri özenle seçilip, deneyim ve özverili çalışmalarımızla sizlere ulaştırılır. Bu bilinçle Aslan Susam’da sadece %100 katkısız ve gerekli kalite testlerinden geçebilen ürünler müşterilere sunulur. Bu sebeple ürünlerimizi yerli susamdan üretmekteyiz. Ancak Türkiye’de yetiştirilen ürün miktarı iç talebin tamamını karşılayamadığından, dünyada şu an susam’ın anavatanı olan Afrika ülkelerinden Etopya, Nijerya, Sudan, Uganda menşeli ürünler depolarımıza hammadde olarak girmektedir.

Sektörün iyi bilinen bisküvi fabrikaları, helva üreticileri, ekmek-pasta-simit fırınları ürünlerimizi tercih etmektedir. Müşterilerimizin ve onların müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ana ilkelerimiz arasındadır. Duyduğunuz güvene layık olmak için azim ve inançla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tecrübeli çalışanlarımıza ve siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. 

Yönetim Kurulu Başkanı
Aslan Cengiz

Korsan Taksi istanbul korsan taksi korsan taksi telefonu
petek temizleme ucuz petek temizleme kombi bakımı